Naturalnie odwzorowane kolory fotografii produktowych.

Kluczową kwestią dla osób zainteresowanych naszymi usługami jest kolor. Dla nas natomiast spełniająca oczekiwania fotografia produktowa. Dlatego dokładamy wszelkich starań do wiernego odwzorowania barw we wszystkich realizacjach. Na każdym etapie pracy posługujemy się narzędziami i urządzeniami służącymi do kalibracji. Podczas postprodukcji dbamy o odpowiednie warunki oświetleniowe. Pracujemy na monitorach z najwyższej półki, wyposażonych w osłony zapewniające ochronę przed niepożądanymi odbiciami, które mogłyby wpłynąć na kolorystykę. Wszystko po to, aby najlepiej pokazać wygląd fotografowanej rzeczy.


Doświadczenie płynące z wielokrotnej współpracy z bardzo wymagającymi zleceniodawcami uczuliło nas na wszelkie niuanse, szczegóły i drobiazgi, mające wpływ na prawidłowe odzwierciedlenie barw. Ich profesjonalizm i perfekcjonizm pomógł nam wypracować wysokie standardy fotografii produktowej, które z dumą utrzymujemy przy każdym kolejnym projekcie. Możesz być pewien, że nie oddamy ci zdjęć, z których sami nie będziemy zadowoleni. Nasza staranność i skrupulatność w trakcie robienia packshotu oraz w postprodukcji zapewnia materiał zdjęciowy, który prezentuje się świetnie w druku (niezależnie od wybranego formatu), a przede wszystkim gwarantuje zadowolonego klienta, który otrzyma dokładnie taki produkt, jaki oglądał decydując się na zakup.


Lubimy mieć wysoko postawioną poprzeczkę, bo dzięki temu uczymy się nowych rzeczy. Lubimy wyzwania i tematy, których nie chciał podjąć się nikt inny.

kalibracja kolorystyczna, kolor w fotografii, packshot, fotografia produktowa, reklamowa, biznesowa, wizerunkowa, wnętrz