Packshoty aranżacja w bieli
Warszawa fotografia produktowa z aranżacją - lawenda

Packshoty aranżacja w bieli

Artystyczne oświetlenie, aranżacja przy produkcie lub w rozmyciu tuż za nim. Ciekawa, zarazem prosta forma przedstawienia produktu. Dobierając wyjątkowe dodatki dasz się zapamiętać, na podstawie zdjęć oglądający od razu będzie wiedzieć czyjej firmy są fotografie.

  • Unikatowe podejście Fotografie mają na celu wyróżnić Cie z tłumu, pokazać że myślisz nieszablonowo, zakotwiczyć skojarzenia z Twoją marką lub przedmiotem pozytywnie kojarzącym się klientom. Zaproś więc behawiorystykę do Twojej firmy.

  • Social media To głównie emocje wpływają na zakupy, social media to miejsce w którym czyste packshoty to za mało aby poruszyć. Lekka aranżacja gwarantuje nam balans pomiędzy przepycham a prostotą packshota.

  • Zamiast pisać pokaż W zastępstwie opisów możesz pokazać aranżacją co wyjątkowego posiada w składzie krem, szampon czy pasta do zębów. Przedstaw co ma w sobie sałatka, smoothie czy olejek. Oczywiście pamiętajmy o treściach dla przeglądarek internetowych, są istotne dla pozycjonowania, obrazy dla konsumentów.