Oferta fotografii produktowej - packshot
Warszawa fotografia produktowa rowerów

Packshoty postprodukcja

Odpowiednio przygotowany packshot daje większe możliwości, zapewnia lepszą prezentację czy wtopienie się w tło katalogu lub strony. Postprodukcja jest niezwykle istotna do wydruków wielkoformatowych, jeżeli chcesz drukować koniecznie przeanalizuj opcję z retuszem. Daj nam znać z wyprzedzeniem i zobacz dlaczego zyskasz:

 • Duże wydruki Przy dużych rozmiarach będą się rzucały w oczy wszelakie niedoskonałości będące na powierzchni produktu, rysy a nawet kurz i paprochy. Podczas wykonywanych ankiet okazało się że użytkownicy zwracają uwagę na takie detale i wskazują jako bardziej wzbudzający uwagę.

 • Marka PREMIUM Sprzedając towar premium wiesz że wraz z wyższą ceną wymagania grupy docelowej są inne, tym sposobem dbasz o profesjonalny wizerunek a przede wszystkim przedstawiasz oferowane produkty jako ekskluzywne.

 • Wyidealizowany produkt Klienci chętniej kupują wyidealizowane produkty, są do tego przyzwyczajeni.

 • Powtarzalności Wieloletni klienci potwierdzają naszą dbałość o zachowanie stylu, perspektywy, koloru czy ułożenia produktu.

Packshoty bez retuszu

Oświetlenie opracowane aby zdjęcia umożliwiły szybkie wykorzystanie bez konieczności poprawiania ich. Ofertę kierujemy do działalności z większą ilością produktów z określonym budżetem oraz przedsiębiorstw rozpoczynających swoją działalność gdy większość inwestycji pochłonęły koszty zatowarowania, lokalu, zusu czy pracowników. Zamawiając pakiet podstawowy otrzymujesz:

 • Naturalnie przedstawione produkty Pliki wykorzystasz w niezmienionej formie albo przekażesz je do pracownika zajmującego się obsługą sklepu, ogłoszeń, aukcji internetowych etc. Jeżeli z jakichkolwiek powodów będziesz potrzebować pomocy z retuszem, szparowaniem możesz na nas liczyć.

 • Niższe koszty zamówienia Zarówno retusz jak i wykonanie fotografii wymaga od nas poświęcenia czasu a im więcej czasu nad zleceniem tym wyższe koszta.

 • Szybką realizację usługi Przydatne w momencie gdy terminy się przeciągają a produkty trzeba wrzucić na cito do sklepu, rezygnując z retuszu zyskujesz czas.

 • Wysoką jakość Pomimo braku retuszu Twoje zdjęcia wciąż będą miały stworzony profil barwowy aby przedstawić rzeczywiste kolory a pliki otrzymasz w rozdzielczości pozwalającej na swobodne korzystanie ze zdjęć.
Naturalna fotografia produktowa paprykWarszawa fotografia produktowa z aranżacją - lawenda

Packshoty aranżacja w bieli

Artystyczne oświetlenie, aranżacja przy produkcie lub w rozmyciu tuż za nim. Ciekawa, zarazem prosta forma przedstawienia produktu. Dobierając wyjątkowe dodatki dasz się zapamiętać, na podstawie zdjęć oglądający od razu będzie wiedzieć czyjej firmy są fotografie.

 • Unikatowe podejście Fotografie mają na celu wyróżnić Cie z tłumu, pokazać że myślisz nieszablonowo, zakotwiczyć skojarzenia z Twoją marką lub przedmiotem pozytywnie kojarzącym się klientom. Zaproś więc behawiorystykę do Twojej firmy.

 • Social media To głównie emocje wpływają na zakupy, social media to miejsce w którym czyste packshoty to za mało aby poruszyć. Lekka aranżacja gwarantuje nam balans pomiędzy przepycham a prostotą packshota.

 • Zamiast pisać pokaż W zastępstwie opisów możesz pokazać aranżacją co wyjątkowego posiada w składzie krem, szampon czy pasta do zębów. Przedstaw co ma w sobie sałatka, smoothie czy olejek. Oczywiście pamiętajmy o treściach dla przeglądarek internetowych, są istotne dla pozycjonowania, obrazy dla konsumentów.