Jak przebiega współpraca przy realizacji sesji zdjęciowych.

1. Jak przekazać produkty?

Możesz dowieźć towar do naszego studia lub my odbierzemy go od Ciebie. Koszty odbioru produktów są ustalane indywidualnie, a klientom z najbliższych okolic zapewniamy odbiór gratis.

Inną, często wybieraną opcją jest przekazanie produktów za pośrednictwem kuriera. Jeśli martwisz się, że masz ich za dużo, możesz spać spokojnie – otrzymujemy różne ilości przedmiotów, które potrafią ważyć zarówno zaledwie kilka kilogramów, jak i 200 lub 300 jeśli na sesję przyjeżdżają większe produkty.

2. Co zrobić, gdy produkty są duże i trudne do przewiezienia, albo są tak liczne, że trudno je dostarczyć?

Sesje fotograficzne wykonujemy również u klienta. Wystarczy, że podasz adres i rodzaj produktów, a my na tej podstawie sporządzimy wycenę. Pamiętaj jednak, że produkty wymagają odpowiedniego przygotowania do zdjęć. Jeśli nie masz możliwości lub czasu się tym zająć, napisz nam o tym – przygotujemy się do tego zabierając ze sobą osobę do pomocy.

3. Lubisz mieć wybór?

Zanim zabierzemy się do postprodukcji, możemy przekazać miniaturki zdjęć wykonanych podczas sesji, żebyś sam mógł wybrać te, które najlepiej spełnią twoje oczekiwania. Z chęcią zaproponujemy dodatkowe ujęcia, które naszym zdaniem mogą zaciekawić odbiorcę.

4. Czy zdjęcia są odpowiedniej wielkości do wydruku?

Oczywiście, wszystkie fotografie spokojnie można drukować w katalogach i gazetach, na bannerach i ulotkach oraz innych materiałach reklamowych.

5. Jak przekazywane są gotowe fotografie?

Fotografie przekazujemy poprzez system na naszej stronie, dzięki czemu możesz mieć do nich szybki dostęp przez okres 3 miesięcy oraz zabezpieczyć je hasłem.

6. Co zyskujesz?

Każdemu klientowi zapewniamy:
• miłą obsługę
• indywidualne podejście do zlecenia
• możliwość dorobienia dodatkowych zdjęć
• możliwość samodzielnego wyboru zdjęć z sesji
• fotografie produktów w pełnej rozdzielczości
• możliwość dokupienia obróbki nawet po zakończonym zleceniu
• fotofolder publiczny lub prywatny do pobierania fotografii

Dodatkowo każdy klient na życzenie może otrzymać zdjęcia nagrane na wysokiej jakości płycie lub innych nośnikach danych.

fotografia produktowa cennik, fotografia produktowa cena, packshot cennik, packshot cena, ile kosztują zdjęcia produktów, fotograf produktowy cennik, współpraca