Grafika do zdjęć, katalogu lub sklepu internetowego

 

Zajmujemy się fotografią, która ma na celu zwiększenie sprzedaży w firmie. Jednak już wielu naszych klientów zauważyło, że są także inne czynniki mające wpływ na zainteresowanie potencjalnych klientów – jak na przykład przyjazna dla użytkowników strona internetowa z profesjonalną grafiką.


 

Pytacie nas :   Gdzie szukać aby wybrać najlepiej?


My zawsze polecamy to, co jest według nas najlepszym rozwiązaniem. Ponieważ mamy do czynienia z wieloma klientami o różnych potrzebach, nasza odpowiedź najczęściej brzmi: Themeforest lub Graphicriver. Są to połączone ze sobą strony, na których można znaleźć uniwersalne i tanie, a jednocześnie profesjonalne rozwiązania. Jak nazwa wskazuje, na Themeforest znajdziemy wszystko czego potrzebujemy do strony internetowej, natomiast na Graphicriver grafiki, które ułatwiają swoim profesjonalizmem sprzedaż produktów/usług.

Wyszukiwanie jest bardzo proste, wystarczy wpisać to czego szukamy w duże okienko 


Oczywiście są tam prace lepsze i gorsze dlatego zawsze polecamy sortować je według sprzedaży a wtedy każdy znajduje coś dla siebie.Przeglądając naszą stronę, można się przekonać, jak w praktyce wygląda korzystanie z dostępnych tam projektów. Pozostaje nam już tylko życzyć powodzenia w szukaniu realizacji najlepiej spełniających oczekiwania.katalog firmowy, sklep internetowy, bannery, grafiki do strony

Inne artykuły

Packshoty - dlaczego są tak ważne?

Fotografia produktowa - niezwykle ważny aspekt, bo to właśnie ona służy nam na wielu etapach sprzedaży począwszy od ekspozycji produktu, zachęcenia do działania, wsparcia obrazem podczas wyjaśnień funkcji produktu. Dobrym przykładem jest chociażby instrukcja obsługi w której znajduje się dokładny opis poszczególnych funkcji, właśnie to gwarantuje poprawne użytkowanie towaru a zarazem uśmiech na twarzy klienta gdy w prosty sposób przedstawimy mu zalety produktu.

Czytaj więcej