Grafika do zdjęć, katalogu lub sklepu internetowego

 

Zajmujemy się fotografią, która ma na celu zwiększenie sprzedaży w firmie. Jednak już wielu naszych klientów zauważyło, że są także inne czynniki mające wpływ na zainteresowanie potencjalnych klientów – jak na przykład przyjazna dla użytkowników strona internetowa z profesjonalną grafiką.


 

Pytacie nas :   Gdzie szukać aby wybrać najlepiej?


My zawsze polecamy to, co jest według nas najlepszym rozwiązaniem. Ponieważ mamy do czynienia z wieloma klientami o różnych potrzebach, nasza odpowiedź najczęściej brzmi: Themeforest lub Graphicriver. Są to połączone ze sobą strony, na których można znaleźć uniwersalne i tanie, a jednocześnie profesjonalne rozwiązania. Jak nazwa wskazuje, na Themeforest znajdziemy wszystko czego potrzebujemy do strony internetowej, natomiast na Graphicriver grafiki, które ułatwiają swoim profesjonalizmem sprzedaż produktów/usług.

Wyszukiwanie jest bardzo proste, wystarczy wpisać to czego szukamy w duże okienko 


Oczywiście są tam prace lepsze i gorsze dlatego zawsze polecamy sortować je według sprzedaży a wtedy każdy znajduje coś dla siebie.Przeglądając naszą stronę, można się przekonać, jak w praktyce wygląda korzystanie z dostępnych tam projektów. Pozostaje nam już tylko życzyć powodzenia w szukaniu realizacji najlepiej spełniających oczekiwania.katalog firmowy, sklep internetowy, bannery, grafiki do strony

Inne artykuły

Packshoty - dlaczego są tak ważne?

Fotografia produktowa jest niezwykle ważna w wielu dziedzinach bo to właśnie ona wspiera nas na wielu etapach sprzedaży począwszy od zaprezentowania produktu, zachęcenia do zakupu jak i wsparcia obrazem podczas wyjaśnień jak działa produkt. Dobrym przykładem jest chociażby instrukcja obsługi w której bardzo ważne jest aby znalazł się dokładny opis poszczególnych funkcji, właśnie to gwarantuje poprawne użytkowanie towaru a zarazem uśmiech na twarzy klienta gdy dokładnie wie gdzie znajdzie najpotrzebniejsze dla niego informacje.

Czytaj więcej