Artykuły

Packshoty - dlaczego są tak ważne?

Fotografia produktowa jest niezwykle ważna w wielu dziedzinach bo to właśnie ona wspiera nas na wielu etapach sprzedaży począwszy od zaprezentowania produktu, zachęcenia do zakupu jak i wsparcia obrazem podczas wyjaśnień jak działa produkt. Dobrym przykładem jest chociażby instrukcja obsługi w której bardzo ważne jest aby znalazł się dokładny opis poszczególnych funkcji, właśnie to gwarantuje poprawne użytkowanie towaru a zarazem uśmiech na twarzy klienta gdy dokładnie wie gdzie znajdzie najpotrzebniejsze dla niego informacje.

Czytaj więcej

Metal, szkło, mały produkt czyli fotograf do zadań specjalnych potrzebny od zaraz.

Masz szklane produkty i chcesz, żeby świetnie wyglądały na zdjęciach? W ofercie Twojego sklepu są sprzęty częściowo lub w całości składające się z metalu i potrzebujesz fotografii, która podkreśli kształt i fakturę? Zajmujesz się sprzedażą niewielkich przedmiotów i zależy Ci na doskonałym odwzorowaniu szczegółów? Zobacz, jakiego efektu możesz się spodziewać, współpracując z nami.

Czytaj więcej

Jak przebiega współpraca przy realizacji sesji zdjęciowych.

Chcesz się dowiedzieć, jak nawiązać kontakt z naszym studiem? Jesteś zainteresowany naszą ofertą, ale potrzebujesz więcej informacji dotyczących przebiegu współpracy? Wszystkie istotne wiadomości znajdziesz tutaj.

Czytaj więcej